Konferencja online

Nowoczesna oferta Domu Pomocy Społecznej

X

Sprawdź szczegóły >>

Rozwijamy kompetencje zespołów  i osób w obszarze opieki
 
JustCare profesjonalnie
o opiece
Rozwijamy kompetencje zespołów  i osób w obszarze opieki
JustCare profesjonalnie o opiece

Odbieram

Grupa GET CHOICE

Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia!

Grupa GET CHOICE

Masz pytania?

+48 721 26 26 26

Odbieram

Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia!
Rozwijamy
kompetencje
 
zespołów i osób w obszarze opieki
 
JustCare profesjonalnie o opiece

Wszystkie

Przejdź do naszego kanały na YouTube >>

Szkolenia dla Opiekunów

Szkolenia dla DPS

"Szkolenia przygotowane i prowadzone przez GET CHOICE to bardzo cenne doświadczenie i wręcz niezbędne narzędzie do pracy w szeroko pojętym biznesie. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Zajęcia są ciekawe,

w dyskretny, ale skuteczny sposób wymuszają aktywność

i zaangażowanie nawet najbardziej opornych. Co ciekawe

- poważna wiedza przekazywana bez zadęcia! Polecam gorąco!"

 

Bogna Kozłowska

 

Współwłaścicielka Domu Seniora

Activ Senior Gdańsk

"Szkolenia przygotowane i prowadzone przez GET CHOICE to bardzo cenne doświadczenie i wręcz niezbędne narzędzie do pracy w szeroko pojętym biznesie. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Zajęcia są ciekawe,

w dyskretny, ale skuteczny sposób wymuszają aktywność i zaangażowanie nawet najbardziej opornych.

Co ciekawe - poważna wiedza przekazywana bez zadęcia! Polecam gorąco!"

 

Bogna Kozłowska

 

Współwłaścicielka Domu Seniora

Activ Senior Gdańsk

"Firma GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu Marzena Anna Grochowska z siedzibą w Gdyni ul. Miła 3D/2 przeprowadziła dla pracowników Domu Pomocy Społecznej szkolenia. W ramach wyżej wymienionych aktywności firma zrealizowała usługi, które zostały bardzo wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak

i korzyści wynikających z jakości szkolenia.   Prowadząca zajęcia, Pani Marzena Grochowska, wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć  - przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych z użyciem sprzętu medycznego zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników."

 

Magdalena Grenc

 

Główny Administrator Domu Pomocy

Społecznej w Pelplinie

"Firma GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu Marzena Anna Grochowska z siedzibą w Gdyni ul. Miła 3D/2 przeprowadziła dla pracowników Domu Pomocy Społecznej szkolenia.

W ramach wyżej wymienionych aktywności firma zrealizowała usługi, które zostały bardzo wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających z jakości szkolenia.   Prowadząca zajęcia, Pani Marzena Grochowska, wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć

- przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych z użyciem sprzętu medycznego zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników."

 

Magdalena Grenc

 

Główny Administrator Domu Pomocy

Społecznej w Pelplinie

3 najczęściej popełniane błędy w opiece nad seniorem

 

Jak uniknąć błędów w opiece nad seniorem i dlaczego tak ważna jest samoopieka i samopielęgnacja.

3 najczęściej popełniane błędy w opiece nad seniorem

 

Jak uniknąć błędów w opiece nad seniorem i dlaczego tak ważna jest samoopieka

i samopielęgnacja.

Dobrostan mieszkańca DPS i 4 interwencje pozytywne

 

Kształtowanie dobrostanu mieszkańca DPS, czyli jak wspierać zachowania, które przynoszą energię, zaangażowanie oraz motywację seniora.

Zasada małych kroków

w opiece nad seniorem

 

Jak zrobić pierwszy krok, wprowadzający zmianę w opiece nad seniorem i dlaczego jest tak ważny.

3 typy starzenia się mózgu seniora

 

Poznaj 3 główne wariancje starzenia się mózgu, ich następstwa oraz jak przenosić dobrostan do starzenia o typie pomyślnym.

„Szkolenia organizowane przez GET CHOICE to profesjonalnie, na wysoki poziomie i w dostępny dla wszystkich, przygotowany materiał merytoryczny. Odpowiada na aktualne problemy, wsłuchuje się w głosy uczestników. Doświadczenie oraz empatyczna prowadząca sprawia, że pracownicy z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w szkoleniach. Dziękujemy za wieloletnią współpracę i polecamy wszystkim zainteresowanym.”

 

Mariola Ludwicka

 

Kierownik Działu Terapeutyczno - Opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Sopocie

„Szkolenia organizowane przez GET CHOICE to profesjonalnie, na wysoki poziomie i w dostępny dla wszystkich, przygotowany materiał merytoryczny. Odpowiada na aktualne problemy, wsłuchuje się w głosy uczestników. Doświadczenie oraz empatyczna prowadząca sprawia, że pracownicy

z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w szkoleniach. Dziękujemy

za wieloletnią współpracę i polecamy wszystkim zainteresowanym.”

 

Mariola Ludwicka

 

Kierownik Działu Terapeutyczno

- Opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej

w Sopocie

Kluczowe do utrzymania prawidłowego rozwoju człowieka są treningi, ćwiczenia i pomoce terapeutyczne. Stoimy na stanowisku że piękny umysł można mieć w każdym wieku. W trosce o dobrostan naszego klienta tworzymy autorskie narzędzia

i śledzimy światowe trendy

w zakresie opieki nad osobami zależnymi.

 

Współpracujemy m.in. z Duńskim Instytutem Technologicznym

w zakresie innowacji do rozwoju samoopieki seniorów. Wszystko to w trosce o maksymalną skuteczność i efektywność działań terapeutycznych. Jeśli masz pomysł i nie wiesz jak go powołać do życia to zapraszamy do współpracy. Tworzymy narzędzia, gry i aplikacje by wspierać dobrostan człowieka.

Kluczowe do utrzymania prawidłowego rozwoju człowieka są treningi, ćwiczenia

i pomoce terapeutyczne. Stoimy na stanowisku że piękny umysł można mieć

w każdym wieku. W trosce o dobrostan naszego klienta tworzymy autorskie narzędzia i śledzimy światowe trendy

w zakresie opieki nad osobami zależnymi.

 

Współpracujemy m.in. z Duńskim Instytutem Technologicznym w zakresie innowacji do rozwoju samoopieki seniorów. Wszystko to w trosce

o maksymalną skuteczność i efektywność działań terapeutycznych. Jeśli masz pomysł i nie wiesz jak go powołać do życia to zapraszamy do współpracy. Tworzymy narzędzia, gry i aplikacje by wspierać dobrostan człowieka.

Kluczowe do utrzymania prawidłowego rozwoju człowieka

są treningi, ćwiczenia i pomoce terapeutyczne. Stoimy na stanowisku że piękny umysł można mieć w każdym wieku. W trosce

o dobrostan naszego klienta tworzymy autorskie narzędzia i śledzimy światowe trendy w zakresie opieki nad osobami zależnymi.

 

Współpracujemy m.in. z Duńskim Instytutem Technologicznym w zakresie innowacji do rozwoju samoopieki seniorów. Wszystko to w trosce o maksymalną skuteczność

i efektywność działań terapeutycznych. Jeśli masz pomysł i nie wiesz jak go powołać do życia to zapraszamy do współpracy. Tworzymy narzędzia, gry i aplikacje by wspierać dobrostan człowieka.

Kluczowe do utrzymania prawidłowego rozwoju człowieka są treningi, ćwiczenia i pomoce terapeutyczne. Stoimy na stanowisku że piękny umysł można mieć w każdym wieku. W trosce

o dobrostan naszego klienta tworzymy autorskie narzędzia i śledzimy światowe trendy w zakresie opieki nad osobami zależnymi.

 

Współpracujemy m.in. z Duńskim Instytutem Technologicznym w zakresie innowacji do rozwoju samoopieki seniorów. Wszystko to w trosce o maksymalną skuteczność i efektywność działań terapeutycznych. Jeśli masz pomysł i nie wiesz jak go powołać do życia to zapraszamy do współpracy. Tworzymy narzędzia, gry i aplikacje by wspierać dobrostan człowieka.

mgr Beata Góralska

Ekspert leczenia ran i żywienia specjalistycznego

 

Pielęgniarka z 32 letnim stażem. Specjalistka z zakresu opieki długoterminowej. Przewodnicząca zespołu ds profilaktyki odleżyn i ran przewlekłych w szpitalu Morskim im PCK w Gdyni. Koordynator wolontariatu. Pasjonatka leczenia ran oraz żywienia.

 

Agnieszka Sieńko

Radca prawny, mediator sądowy, trener biznesu, coach, certyfikowany konsultant kryzysowy

 

Autorka książek i artykułów o tematyce prawno – medycznej oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Praktyk i specjalistka prawa ochrony zdrowia, Doświadczenia gromadziła jako pracownik naukowo - dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz jako wykładowca Studiów MBA w Ochronie Zdrowia w ramach Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

Od roku 2000 związana niezmiennie z rynkiem ochrony zdrowia, współpracownik wydawnictwa Wolters Kluwer Polska S.A. Pasjonatka bezpieczeństwa w zawodach medycznych.

 

mgr Magdalena Leońska

Inspektor wojewódzki, pracownik socjalny, pedagog opiekuńczo – wychowawczy, gerontopedagog

 

Od ponad 10 lat związana z pomocą społeczną, aktualnie zatrudniona w instytucji zajmującej się nadzorowaniem i kontrolą jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, wcześniej pracowała jako kierownik zespołu opiekuńczego w jednym z domów pomocy społecznej.

 

Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z zakresu geriatrii z elementami opieki długoterminowej i medycyny paliatywnej. Ukończyła szkolenie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej – uzyskując uprawnienia do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej.

 

Katarzyna Raabe

Ekspert zarządzania dobrostanem, ekspertka od relacji i wspierania kontaktu w obszarach edukacyjnych i społecznych, właścicielka firmy Made In Empathy

 

Od 1997 roku związana z działaniami na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie i Mgoszczu. Wspierała zespoły opiekunów, terapeutów i menagerów podczas szkoleń i konsultacji.

 

Od 2003 r. współpracuje w ramach wyjazdów studyjnych i szkoleń z  Centrum Aktywnośći Kwadijkerpark w Purmerend (certyfikat w obszarze Gentle Teaching). Od 2003 r. pozostaje we współpracy z holenderskim Stowarzyszeniem Samen Delen (certyfikat Metody Snoezelen).

 

Jako Wolontariusz Stowarzyszenia Ludzie – Ludziom w Chełmnie otrzymała nagrodę Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł” w roku 2012 oraz wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2016.

 

Marzena Grochowska

Magister pielęgniarstwa, trener, coach, brainolog, specjalista ds. bezpieczeństwa

 

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, Akademii Trenerów Biznesu LAB, Noble Manhattan Coaching Polska, Wyższej Szkoły Bankowej i Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdańsku. Od 1997 roku prowadzi projekty szkoleniowe dla środowiska medycznego związane ze wsparciem w wiedzę merytoryczną z tematyki: opieka, pielęgnacja, zasoby poznawcze, kierunki działań terapeutycznych, prawa mieszkańca, stabilizacja przednioboczna i wielu innych.

 

Szczególnie bliskie jej obszary to pielęgniarstwo, branding medyczny, zarządzanie zasobami ludzkimi, neuroscience w pracy służby zdrowia. Od 2015 jedyna w Polsce Terapeutka Sztucznej inteligencji foki Paro do wspierania rezerwy poznawczej mózgu podopiecznych. Prezeska Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu.

 

Zobacz pomoce terapeutyczne

Odbierz bezpłatne szkolenie teraz!

Co zawiera szkolenie:

 

1. Czym jest dziś informacja na rynku. Dezinformacja, smog informacyjny, anomia.

 

2. Rodzaje, definicje, typy niepewności człowieka. Korzyści

i niebezpieczeństwa niepewności.

 

3. Jak zabezpieczyć podstawowe potrzeby mózgu mieszkańca. Jak chronić mieszkańca przed zespołem braku dopasowania informacyjno – biologicznego.

 

4. Jak przekazywać wiedzę o pandemii, aby nie zaburzać zasobów poznawczych mieszkańca.

Co zawiera szkolenie:

 

1. Czym jest dziś informacja na rynku. Dezinformacja, smog informacyjny, anomia.

 

2. Rodzaje, definicje, typy niepewności człowieka. Korzyści i niebezpieczeństwa niepewności.

 

3. Jak zabezpieczyć podstawowe potrzeby mózgu mieszkańca. Jak chronić mieszkańca przed zespołem braku dopasowania informacyjno – biologicznego.

 

4. Jak przekazywać wiedzę o pandemii, aby nie zaburzać zasobów poznawczych mieszkańca.

Odbierz  bezpłatne certyfikowane szkolenie
 

Zarządzanie niepewnością mieszkańca DPS. Jak przekazywać wiedzę

o pandemii i aktualnej sytuacji epidemicznej.


Pandemia spowodowała globalny chaos dezinformacyjny. Przed placówkami opieki długoterminowej pojawiły się nowe wyzwania. W dynamicznie zmieniającym się środowisku, zarządzanie informacją jest kluczem do bezpieczeństwa procesów terapeutyczno - opiekuńczych.

 

Pomóż zrozumieć podopiecznym aktualną sytuację i związane

z tym zmiany. Niweluj niepewność oraz zwiększaj poczucie bezpieczeństwa fizycznego i emocjonalnego podopiecznych i pracowników.

Odbierz  bezpłatne certyfikowane szkolenie
 

Zarządzanie niepewnością mieszkańca DPS.

Jak przekazywać wiedzę o pandemii i aktualnej sytuacji epidemicznej.


Pandemia spowodowała globalny chaos dezinformacyjny. Przed placówkami opieki długoterminowej pojawiły się nowe wyzwania.

W dynamicznie zmieniającym się środowisku, zarządzanie informacją jest kluczem do bezpieczeństwa procesów terapeutyczno

- opiekuńczych.

 

Pomóż zrozumieć podopiecznym aktualną sytuację

i związane z tym zmiany. Niweluj niepewność

oraz zwiększaj poczucie bezpieczeństwa fizycznego i emocjonalnego podopiecznych

i pracowników.